MÖBLER / Bord / Nattygsbord 6983454
nr 698 3454
Nattygsbord
Ett par, England, längd: 48, djup: 41, höjd: 63
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:42:44
300 kr